ŠEIMŲ AKADEMIJA

ŠEIMŲ AKADEMIJA

Lietuvos kolpingo draugija į šeimų akademiją subūrė tris savo švietimo projektus: Kolpingo kolegiją, Kolpingo pradinę mokyklą ir Kolpingo darželį. Kviečiame tėvus bendradarbiauti ugdant laimingą, dorą ir atsakingą asmenybę.

Seminaras kovo 12 d. „Auklėjimas be riksmų“ – seminaro metu dalyviai  sužinos kaip auklėti savo vaikus su pasitikėjimu, kad jie užaugtų atsakingais, pagarbiais ir rūpestingais žmonėmis. Seminaras nemokamas.
Registracija: https://goo.gl/bDy7F1
Facebook nuoroda: https://www.facebook.com/events/387918058677647/

Atvira diskusija kovo 19 d. 16.00 – 17.30 val. „Priešmokyklinis ugdymas: Dėl ko? Kada? Kaip?“ – diskusijos metu visi kartu svarstysime apie priešmokyklinio užgdymo svarbą, optimalų amžių, kada pradėti, ir kokybišką realizaciją. Kviečiame tėvelius ir ikimokykinių bei pradinių mokyklų atstovus. Dalyvavymas nemokamas.
Registracija
Daugiau informacijos:  Informacinis lapelis (PDF) ir Facebook nuoroda

Seminaras kovo 23 d.  „Kai piktumas pagauna“  – seminaro metu dalyviai mokysis atpažinti savo pyktį ir tinkamai (nežeidžiant savęs ir kitų) jį reikšti. Diskutuosime, kuo pyktis gali būti naudingas ir žalingas mums ir aplinkiniams. Gilinsimės, kas vyksta su mūsų organizmu, pykčio metu. Ieškosime būdų, kaip tapti savo pykčio šeimininkais, vietoj to, kad jis mus valdytų. Seminaro kaina – 10 eur.
Registracija: https://goo.gl/GRQPMi
Nuoroda Facebook: https://www.facebook.com/events/381350435776423/

Seminaras balandžio 13 d. „Vaiko pyktis: kaip padėti vaikui tinkamai jį reikšti“. Seminaro metu gilinsimės į vaikų pykčio priežastis. Būsite kviečiami atpažinti savo vaiko/ų pykčio raiškos stilių. Diskutuosime, kaip galima reaguoti į vaikų pyktį. Aptarsime, kaip padėti vaikui, spręsti kylančias problemas, įtemptose situacijose (pavyzdžiui patyčių ar atstūmimo atveju). Seminaro kaina – 10 eur.
Registracija: https://goo.gl/pfph5k
Nuoroda Facebook: https://www.facebook.com/events/895867580804716/